tel. (+48) 533 728 335

Szkolenie online

ABC KETOZY!

Spotkajmy się w kameralnym gronie, poznaj najważniejsze elementy diety ketogenicznej, ustrzeż się błędów i posłuchaj odpowiedzi na zadane pytania.

09.03.2022

o godz. 20:00

Prowadzący

Grzegorz Klonek

Poznaj solidne podstawy KETO!

Nadwaga albo problemy cukrzycowe to zaledwie wierzchołek góry lodowej! Pod nim czają się groźne lawiny innych chorób i dolegliwości. Gdyby tylko można było zyskać kompletną wiedzę o prowadzeniu diety i odpowiedzi na własne wątpliwości..? Właśnie dlatego organizuję to szkolenie!

Fundamenty

Chcesz zyskać komplet informacji jak zacząć dietę i na niej wytrwać? Ten moduł jest dla Ciebie! Wreszcie zyskasz “zestaw”, z którym będziesz wiedzieć jak jeść, co jeść i kiedy. To żadna filozofia, a przystępne ABC, które stanowi podstawę alfabetu Twojego zdrowia!

Najczęstsze błędy

Czasami ludzie piszą do mnie: niby robię wszystko dobrze, ale... nie działa. Czy na pewno? Omówię najpopularniejsze błędy, jakie pojawiają się w toku prowadzenia diety ketogenicznej. Warto wiedzieć, czego się ostrzec i zapobiec sytuacji, w której sami bombardujemy efekty diety!

Rola diety KETO w redukcji wagi

Jak to jest, że jedni potrafią stracić 10 kg w ciągu miesiąca, a waga innych stoi w miejscu? Poświęcę specjalną cześć omówieniu roli KETO w skutecznym odchudzaniu dla zdrowia, urody, lepszego samopoczucia - po prostu dla samego siebie!

Sesja pytań i odpowiedzi

Możesz zadać własne pytania i usłyszeć odpowiedzi, zresztą odpowiem na wszystkie zadane przez uczestników. Codziennie dostaję ich mnóstwo: na maila, w wiadomościach prywatnych na FB, w komentarzach. Pora się spotkać i wyczerpująco na wszystko odpowiedzieć!

UWAGA: Szkolenie przewidziane jedynie dla 50 osób. Oznacza to, że w chwili osiągnięcia maksymalnej liczby uczestników, możliwość zapisu zostanie wyłączona. Uczestnicy otrzymają ode mnie dostęp do nagrania i certyfikat!

Grzegorz Klonek

Dietetyk i autor kursu Dieta KetoGenialna

Specjalizuje się w pomocy osobom otyłym, u których otyłość jest wynikiem zaburzeń hormonalnych i chorób.

Założyciel poradni Lenacor Centrum Dietetyki, do której trafia rocznie prawie 2000 osób. Jego pacjenci najbardziej doceniają w nim empatię i dobre zrozumienie problemu, z którym zmaga się każda otyła osoba.

Prywatnie sportowiec – reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata i Europy w judo, członek szerokiej kadry olimpijskiej na Ateny 2004, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w judo i w jujitsu.

W życiu kieruje się odpowiedzialnością, rozwojem i skutecznością. Jego motto brzmi „jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić, zmień myślenie…”

Grzegorz Klonek

Poznaj opinie kursantów

Sprawdź, co mówią o spotkaniach online ze mną

Szkolenie

ABC Ketozy!

49 zł brutto

Call Now Button