tel. (+48) 533 728 335

Szkolenie online

DLACZEGO NIE CHUDNĘ NA KETO

Znajdź odpowiedź na pytanie, dlaczego wszelki trud wkładany w dietę i aktywność nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Dowiedz się, jak odwrócić tę sytuację o 180 stopni.

16.03.2022

o godz. 20:00

Prowadzący

Grzegorz Klonek

Dowiedz się, dlaczego nie chudniesz na KETO

Zmiana dotychczasowej diety na KETO to zaledwie pierwszy krok w celu poprawy dobrostanu organizmu. Nie JAKAŚ dieta i JAKOŚ to będzie. Tutaj wyłącznie JAKOŚĆ DIETY ma znaczenie. Dlatego organizuje szkolenie, na którym dowiesz się:

Dlaczego źle skomponowana dieta prowadzi do spowolnienia metabolizmu

Jem mniej, a waga nie spada… To typowy problem źle skomponowanej diety. Dlatego na spotkaniu pokażę Ci, jakie błędy rujnują cały Twój trud wkładany w odchudzanie, tak by efekty pojawiły się teraz, a nie kiedyś.

Czy liczenie makroskładników z procentów to dobry sposób na odchudzanie

Wszystko ważyć i kalkulować… To nie matematyka. To zdrowie. A jego nie da się określić liczbami. Dlatego pokażę Ci, że liczenie kalorii to gwóźdź do trumny skutecznego odchudzania.

Czy popularne produkty keto i słodkie zamienniki to dobry wybór

Skoro na etykiecie produktu jest napis KETO tzn. że mogę go jeść bez ograniczeń, prawda? No właśnie niekoniecznie, ponieważ rynek spożywczy zakłamuje nieświadomych konsumentów. A ja pokażę Ci jak się na to uodpornić.

Sesja pytań i odpowiedzi

Możesz zadać własne pytania i usłyszeć odpowiedzi, zresztą odpowiem na wszystkie zadane przez uczestników. Codziennie dostaję ich mnóstwo: na maila, w wiadomościach prywatnych na FB, w komentarzach. Pora się spotkać i wyczerpująco na wszystko odpowiedzieć!

UWAGA: Szkolenie przewidziane jedynie dla 50 osób. Oznacza to, że w chwili osiągnięcia maksymalnej liczby uczestników, możliwość zapisu zostanie wyłączona. Uczestnicy otrzymają ode mnie dostęp do nagrania i certyfikat!

Grzegorz Klonek

Dietetyk i autor kursu Dieta KetoGenialna

Specjalizuje się w pomocy osobom otyłym, u których otyłość jest wynikiem zaburzeń hormonalnych i chorób.

Założyciel poradni Lenacor Centrum Dietetyki, do której trafia rocznie prawie 2000 osób. Jego pacjenci najbardziej doceniają w nim empatię i dobre zrozumienie problemu, z którym zmaga się każda otyła osoba.

Prywatnie sportowiec – reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata i Europy w judo, członek szerokiej kadry olimpijskiej na Ateny 2004, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w judo i w jujitsu.

W życiu kieruje się odpowiedzialnością, rozwojem i skutecznością. Jego motto brzmi „jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić, zmień myślenie…”

Grzegorz Klonek

Poznaj opinie kursantów

Sprawdź, co mówią o spotkaniach online ze mną

Szkolenie

Dlaczego nie chudnę na KETO

49 zł brutto

Call Now Button