tel. (+48) 533 728 335

Szkolenie online

JAK TRENOWAĆ NA KETO

Dowiedz się, jak rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną i dobierz jej rodzaj do indywidualnych potrzeb i możliwości – Niech trening stanie się przyjemnością.

23.03.2022

o godz. 20:00

Prowadzący

Grzegorz Klonek

Dowiedz się, jak trenować na KETO

RUCH TO ZDROWIE – ta zasada nie zmienia się od lat. I nic w tym dziwnego, ponieważ regularna aktywność to najskuteczniejsza forma prewencji chorób cywilizacyjnych. Jednak, jak ćwiczyć by efekty były widoczne, a sam proces kształtowania sylwetki przyjemny? O tym opowiem na szkoleniu.

Jakie treningi są najlepsze dla początkujących

Cardio, siłownia czy może EMS? Nie wiesz, jak dobrać rodzaj aktywności, tak by z przyjemnością dbać o sylwetkę? Na szkoleniu dowiesz się, jaki model aktywności jest najlepszy dla początkujących.

Jak powinien wyglądać trening osób zaawansowanych

Ćwiczysz już jakiś czas i choć efekty na początku były, teraz wydaje Ci się, że stoisz w miejscu? Na szkoleniu opowiem o tym, jak dobrać trening dla osób zaawansowanych, by wejść na nowy poziom sprawności fizycznej.

Jak dobrać suplementację, by zmaksymalizować efektywność ćwiczeń

Nawet najlepszy trening nie poprawi Twojej sylwetki, jeśli go w tym nie wspomożesz. Dlatego na szkoleniu opowiem o tym, jak dobrać suplementację, by zmaksymalizować efektywność ćwiczeń.

Sesja pytań i odpowiedzi

Możesz zadać własne pytania i usłyszeć odpowiedzi, zresztą odpowiem na wszystkie zadane przez uczestników. Codziennie dostaję ich mnóstwo: na maila, w wiadomościach prywatnych na FB, w komentarzach. Pora się spotkać i wyczerpująco na wszystko odpowiedzieć!

UWAGA: Szkolenie przewidziane jedynie dla 50 osób. Oznacza to, że w chwili osiągnięcia maksymalnej liczby uczestników, możliwość zapisu zostanie wyłączona. Uczestnicy otrzymają ode mnie dostęp do nagrania i certyfikat!

Grzegorz Klonek

Dietetyk i autor kursu Dieta KetoGenialna

Specjalizuje się w pomocy osobom otyłym, u których otyłość jest wynikiem zaburzeń hormonalnych i chorób.

Założyciel poradni Lenacor Centrum Dietetyki, do której trafia rocznie prawie 2000 osób. Jego pacjenci najbardziej doceniają w nim empatię i dobre zrozumienie problemu, z którym zmaga się każda otyła osoba.

Prywatnie sportowiec – reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata i Europy w judo, członek szerokiej kadry olimpijskiej na Ateny 2004, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w judo i w jujitsu.

W życiu kieruje się odpowiedzialnością, rozwojem i skutecznością. Jego motto brzmi „jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić, zmień myślenie…”

Grzegorz Klonek

Poznaj opinie kursantów

Sprawdź, co mówią o spotkaniach online ze mną

Szkolenie

Jak trenować na KETO

49 zł brutto

Call Now Button