tel. (+48) 533 728 335

Dlaczego mamy efekt YOYO i jak go uniknąć?

Szkolenie online

Zapisz się na szkolenie online, aby dowiedzieć się, jakie są przyczyny występowania efektu YOYO w odchudzaniu i jak ich uniknąć.

Obudź w sobie maszynę do spalania tłuszczu działającą 24 na dobę, która będzie pracowała nad utrzymaniem sylwetki nawet kiedy śpisz.

27.07.2022

o godz. 20:00

Prowadzący

Grzegorz Klonek

90% moich pacjentów na I spotkaniu skarży się na efekt yoyo.

Ciężko trenujesz, przestrzegasz diety, a po zakończeniu odchudzania waga rośnie w tempie obecnej inflacji? Po tym szkoleniu będziesz wiedzieć, jakie są prawdziwe przyczyny efektu yoyo w odchudzaniu i jak ich uniknąć, aby cieszyć się ciężko wypracowaną sylwetką przez długie lata.

Deficyt kaloryczny czy hormony - co ważniejsze?

Jeszcze niewiele, kalkulator kalorii pokazuje jeszcze mniej, a na wadze, zamiast ubywać Ci kilogramów, to przybywa? Dowiedz się jak zadbać o gospodarkę hormonalną organizmu, aby wspierała odchudzanie.

W jaki sposób obniżamy metabolizm?

Obniżony metabolizmy organizmu powoduje, że redukcja wagi będzie postępować bardzo powoli. Powiem Ci jak go w naturalny sposób podkręcić i obudzić w sobie maszynę do spalania tłuszczu.

Jak się odżywiać, aby waga nie wróciła?

Podam Ci na srebrnej tacy informacje co i kiedy jeść, aby przestać się martwić o efekt yoyo. Będziesz jeść smacznie, różnorodnie, do syta i .... będziesz trzymać formę

Sesja pytań i odpowiedzi

Możesz zadać własne pytania i usłyszeć odpowiedzi, zresztą odpowiem na wszystkie zadane przez uczestników. Codziennie dostaję ich mnóstwo: na maila, w wiadomościach prywatnych na FB, w komentarzach. Pora się spotkać i wyczerpująco na wszystko odpowiedzieć!

UWAGA: Szkolenie przewidziane jedynie dla 50 osób. Oznacza to, że w chwili osiągnięcia maksymalnej liczby uczestników, możliwość zapisu zostanie wyłączona. Każdy uczestnik otrzyma możliwości obejrzenia nagrania szkolenia dowolną ilość razy, ponieważ przekażę na nim wiele praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania na wakacjach wskazówek żywieniowych.

Grzegorz Klonek

Dieto terapeuta, autor kursów: Dieta KetoGenialna oraz 12 praw Diet-ETYKI

Specjalizuje się w pomocy osobom otyłym, u których otyłość jest wynikiem zaburzeń hormonalnych i chorób.

Założyciel poradni Lenacor Centrum Dietetyki, do której trafia rocznie prawie 2000 osób. Jego pacjenci najbardziej doceniają w nim empatię i dobre zrozumienie problemu, z którym zmaga się każda otyła osoba.

Prywatnie sportowiec – reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata i Europy w judo, członek szerokiej kadry olimpijskiej na Ateny 2004, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w judo i w jujitsu.

W życiu kieruje się odpowiedzialnością, rozwojem i skutecznością. Jego motto brzmi „jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić, zmień myślenie…”

Grzegorz Klonek

Poznaj opinie kursantów

Sprawdź, co mówią o spotkaniach online ze mną

Szkolenie

Dlaczego mamy efekt YOYO i jak go uniknąć?
Agenda szkolenia:

29 zł brutto

Call Now Button