tel. (+48) 533 728 335

Jak prawidłowo suplementować dietę

Szkolenie online

Zapisz się na szkolenie online: Jak właściwie dobrać suplementację do diety, by zmaksymalizować jej efektywność i nie dopuścić do niedoborów. 

 

Naucz się optymalizować dietę tak, by organizm działał na 100% swoich możliwości.

23.08.2022

o godz. 20:00

Prowadzący

Grzegorz Klonek

80% Polaków zażywa suplementy, a i tak ma niedobory…

Przestrzegasz spersonalizowanej diety i zażywasz suplementy, a wyniki badań i tak wskazują na niedobory? To nie Twoja wina. To wina niskiej jakości suplementów, których skład może różnić się od tego, co znajdziesz na etykiecie. Dlatego na szkoleniu prześwietlę dla Ciebie temat suplementacji, tak by “podkręcić” Twój organizm na 100% jego możliwości.

Rola nawodnienia w zbilansowanym żywieniu

Niedostateczne nawodnienie organizmu to prosta droga do niedoborów minerałów. Na szkoleniu opowiem Ci o tym, jak i co pić, by podkręcić metabolizm i zapobiec niedoborom minerałów.

Suplementy witaminowe i minerałowe

Suplementujesz żelazo, a i tak czujesz przewlekłe zmęczenie? A czy wiesz, że np. popijanie suplementów herbatą zmniejsza ich przyswajanie? Na szkoleniu powiem Ci o tym, jak suplementować witaminy i minerały, by pokryć 100% dziennego zapotrzebowania.

Energetyki - Zmora zdrowego organizmu

Na szkoleniu opowiem Ci, jaki wpływ na organizm mają energetyki (również energetyki obfitujące w minerały). Dowiesz się, czy ich spożywanie ma na Ciebie korzystny wpływ.

Domowy izotonik za grosze, za który w sklepie zapłacisz krocie

Poznasz przepis na tani domowy izotonik, który odżywi Twój organizm lepiej niż sklepowe zamienniki, których cena to minimum 5 zł/200 ml.

UWAGA: Szkolenie przewidziane jedynie dla 50 osób. Oznacza to, że w chwili osiągnięcia maksymalnej liczby uczestników, możliwość zapisu zostanie wyłączona. Każdy uczestnik otrzyma możliwości obejrzenia nagrania szkolenia dowolną ilość razy, ponieważ przekażę na nim wiele praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania na wakacjach wskazówek żywieniowych.

Grzegorz Klonek

Dieto terapeuta, autor kursów: Dieta KetoGenialna oraz 12 praw Diet-ETYKI

Specjalizuje się w pomocy osobom otyłym, u których otyłość jest wynikiem zaburzeń hormonalnych i chorób.

Założyciel poradni Lenacor Centrum Dietetyki, do której trafia rocznie prawie 2000 osób. Jego pacjenci najbardziej doceniają w nim empatię i dobre zrozumienie problemu, z którym zmaga się każda otyła osoba.

Prywatnie sportowiec – reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata i Europy w judo, członek szerokiej kadry olimpijskiej na Ateny 2004, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w judo i w jujitsu.

W życiu kieruje się odpowiedzialnością, rozwojem i skutecznością. Jego motto brzmi „jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić, zmień myślenie…”

Grzegorz Klonek

Poznaj opinie kursantów

Sprawdź, co mówią o spotkaniach online ze mną

Szkolenie

Jak prawidłowo suplementować dietę
Agenda szkolenia:

29 zł brutto

Call Now Button