tel. (+48) 533 728 335

Skorzystaj z oferty badań

Czy wiesz o tym, że możesz zupełnie sam zlecić wykonanie badań krwi? Ale to nie wszystko! Otrzymasz ode mnie także ich ocenę. Dzięki temu nie ma konieczności płacenia za dodatkowe konsultacje!

Drogi są dwie. Rejestrujesz się za pośrednictwem strony lub aplikacji. Jedyne co musisz wykonać, oprócz rejestracji, to wypełnienie krótkiego wywiadu. Pozwoli to dobrać dla Ciebie zalecane badania krwi. Nie zmienia to faktu, że możesz wybrać dowolne, interesujące Cię badania. Następnie przekierujemy Cię do strony z płatności online. Tam wygodnie zapłacisz za wybrane uprzednio badania.

Zapłać za badanie online i przyjdź do wybranej placówki

Co dzieje się dalej? Zaraz po zarejestrowaniu przez nas wpłaty, za pomocą wiadomości SMS otrzymasz od nas identyfikator. Z nim możesz się udać do dowolnego laboratorium z naszej listy.

Uwaga! W laboratorium nic już nie płacisz, bo za usługę uiściłeś opłatę wygodnie, przez internet. Wystarczy, że podasz wspomniany więcej. Resztę podpowie i wykona za Ciebie personel placówki.

Wyniki Twoich badań trafią do mnie. Tak, zgadza się! 🙂 Dokonam ich dokładnej analizy i odpowiednio zinterpretuję, a całość otrzymasz ode mnie mailem! To właśnie współpraca na linii laboratorium-dietetyk stanowi największą zaletę tej oferty badań.

Chcesz się umówić na badania? Sprawdź jak

 1. Kliknij tutaj, aby przejść do strony rejestracji
 2. Zarejestruj się klikając przycisk „Zarejestruj się”. Po rejestracji otrzymasz numer użytkownika i jednorazowe hasło.
 3. Zaloguj się do aplikacji przy użyciu numeru użytkownika i otrzymanego hasła.
 4. Nadaj swoje hasło. Po nadaniu hasła zostaniesz przekierowany na stronę główną.
 5. Kliknij przycisk „Umów się na badania”.
 6. Odpowiedz na pytania zawarte w ankiecie – jest to konieczne w celu określenia listy niezbędnych badań.
 7. Wybierz dogodny termin z kalendarza i kliknij „rezerwuję”.
 8. Wybierz rodzaj konsultacji (online/osobista).
 9. Gotowe! W ciągu 24h otrzymasz szczegóły mailem (łącznie z listą badań, które należy wykonać przed konsultacją).
 1. Pobierz aplikację Keto Serwis (Skąd pobrać aplikację?).
 2. Zarejestruj się klikając przycisk „Zarejestruj się”.
 3. Po rejestracji otrzymasz numer użytkownika i jednorazowe hasło.
 4. Zaloguj się do aplikacji przy użyciu numeru użytkownika i otrzymanego hasła.
 5. Nadaj swoje hasło. Po nadaniu hasła zostaniesz przekierowany na stronę główną.
 6. Kliknij przycisk „Umów się na konsultację”.
 7. Odpowiedz na pytania zawarte w ankiecie – jest to konieczne w celu określenia listy niezbędnych badań.
 8. Wybierz dogodny termin z kalendarza i kliknij „rezerwuję”.
 9. Wybierz rodzaj konsultacji (online/osobista).
 10. Gotowe! W ciągu 24h otrzymasz szczegóły mailem (łącznie z listą badań, które należy wykonać przed konsultacją).

Dla kogo jest ta oferta?

Nie lubisz tracić czasu? A może telefoniczne umawianie wizyt to nie Twoja bajka? Zdarzyło Ci się, że napotkałeś trudności w dodzwonieniu się i ustaleniu dogodnej pory? Po przeprowadzeniu badania zależy Ci na tym, aby otrzymać też interpretację wyników?

Jeśli utożsamiasz się z choć jedną odpowiedzią „na tak” – znajdujesz się w dobrym miejscu. Dosyć oczywistą konsekwencją rozwoju telemedycyny stanowi możliwość zlecenia badań bez konieczności kontaktu telefonicznego lub poprzedzającej wizyty w celu zapisania się do laboratorium. Tak jest po prostu wygodniej i sprawniej! Wystarczy kilka minut, dostęp do internetu. Wypełniasz ankietę. Wybierasz interesujące Cię badania i już! Po prostu Badaj.to.

Rola badań w zdrowym trybie życia

Czym jest zdrowy styl życia? To przecież nie sama  dieta i ćwiczenia! Ogromną rolę odgrywają cyklicznie wykonywane badania. Wiek nie odgrywa tutaj roli! Niejednokrotnie dopiero wyraźne sygnały ostrzegawcze skłaniają nas do późnej wizyty u lekarza w celu zlecenia badań i określenia dalszego trybu postępowania. To błąd.

Doświadczenie pokazuje, że na wykonanie badań warto zdecydować się nie tylko po zmianie diety, w czasie ciąży czy przed operacją. Tego typu monitorowanie swojego organizmu pozwoli uniknąć dalszego rozwoju ewentualnych chorób lub doprowadzić do ich wcześniejszego zahamowania. Najistotniejszą zaletą badań jest to, że stwarzają możliwość wykrycia różnych chorób nawet wówczas, gdy są we wczesnym stadium.

Jakie konkretnie badania warto wykonać?

To oczywiście zależy od indywidualnych dolegliwości, potrzeb, stanu zdrowia, wagi ciała i samopoczucia. Stąd przed samodzielnym zleceniem badań prosimy Cię o wypełnienie wspomnianej powyżej ankiety. To za pomocą tych danych i odpowiedzi udzielonych w wywiadzie stoisz przed dwiema możliwościami:

 1. wybierasz wszystkie dostępne badania albo dowolne, które Cię interesują
 2. wybierasz jedynie sugerowane dla Ciebie przeze mnie z polecenia badania krwi (na podstawie danych udzielonych w wywiadzie)

Na czym polega przygotowanie do badania?

Najczęściej warto wykonać parę prostych kroków. Oto one. Pamiętaj, aby na badanie zgłosić się na czczo. Są jeszcze inne – w dniu badania warto powstrzymać się od znacznego wysiłku, bo taki mógłby zaburzyć nasze wyniki. Przed badaniem warto też wypić co najmniej pół litra wody. To szczególnie ważne w przypadku osób, które mają słabo widoczne żyły. Pod wpływem nawodnienia staną się bardziej widoczne i wypukłe, co przełoży się na to, że pielęgniarka nie będzie miała trudności z pobraniem krwi.

Skąd pobrać aplikację?

Aplikacja działa ona na wszystkich urządzeniach – telefony, tablety i komputery. W zależności od urządzenia, z którego korzystasz, wybierz właściwą dla siebie wersję. Aby pobrać aplikację, kliknij  odpowiedni przycisk poniżej, a zostaniesz przekierowany do sklepu z aplikacjami, z którego (bezpłatnie) pobierzesz aplikację.

Ten ebook zmieni u Ciebie wszystko! Prawa o których pisze są odwrotne, do tych które wszyscy zalecają!

Pobierz bezpłatnie ebooka i poznaj prawdziwe podejście do żywienia

Call Now Button