tel. (+48) 32 307 80 40

Moje doświadczenie

grzegorz klonekNazywam się Grzegorz Klonek, jestem dietetykiem specjalizującym się w pomocy osobom otyłym, a zwłaszcza osobom, u których otyłość jest wynikiem zaburzeń hormonalnych i chorób. Ukończyłem studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz studia podyplomowe na kierunku dietetyka i planowanie żywienia w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.

W 2016 roku założyłem swoją poradnię Lenacor Centrum Dietetyki, do której trafia rocznie prawie 2000 osób z powyższymi problemami. Zaufanie, jakim obdarzają mnie pacjenci wynika z tego, że jestem człowiekiem empatycznym i dobrze rozumiem problem, z którym zmaga się każda osobą otyła, przede wszystkim dlatego, że sam byłem bardzo otyły, bowiem kilka lat temu ważyłem 138 kg. Pomimo restrykcyjnej diety nie mogłem pozbyć się swojej nadwagi i wtedy dowiedziałem się między innymi czym jest insulinooporność.

Od najmłodszych lat interesuję się zdrowiem i sportem. Dzięki pełnemu zaangażowaniu w wieku 17 lat zostałem reprezentantem Polski w judo i jujitsu. Wywalczyłem czołowe miejsca w światowych pucharach oraz reprezentowałem nasz kraj na Mistrzostwach Świata i Europy w judo. W 1998 roku zostałem członkiem szerokiej kadry olimpijskiej na Ateny 2004. Jestem kilkunastokrotnym medalistą Mistrzostw Polski zarówno w judo i w jujitsu.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem, pełnym entuzjazmu i radości. Uwielbiam sport, podróże, kocham się rozwijać, czytać książki oraz pić dobrą kawę.

W życiu kieruje się odpowiedzialnością, rozwojem i skutecznością. Żyje według idei, w które mocno wierzę, a moją wizją jest dostarczenie wszystkim ludziom narzędzi, dzięki którym poprawie ulegnie ich zdrowie. Moje motto to „jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić, zmień myślenie…”

Najważniejsze prawa odżywiania na wyciągnięcie ręki!

Pobierz bezpłatnie ebooka i skończ z mitami na temat diety.
Call Now Button