tel. (+48) 533 728 335

Szkolenie online

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ DO WAKACJI?

Zapisz się na szkolenie online, aby dowiedz się jak w niespełna miesiąc schudnąć o kilka rozmiarów.
Kliknij przycisk poniżej i poznaj sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów bez: głodówek, liczenia kalorii, ciężkich treningów, łykania “magicznych” pigułek i efektu jojo!

31.05.2022

o godz. 20:00

Prowadzący

Grzegorz Klonek

Dowiedz się, dlaczego nie chudniesz lub chudniesz bardzo powoli.

Zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych, to zaledwie pierwszy krok w celu poprawy dobrostanu organizmu. Nie JAKAŚ dieta i JAKOŚ to będzie. Tutaj wyłącznie JAKOŚĆ DIETY ma znaczenie. Dlatego organizuje szkolenie, na którym dowiesz się:

Dlaczego źle skomponowana dieta prowadzi do spowolnienia metabolizmu

Jem mniej, a waga nie spada… To typowy problem źle skomponowanej diety. Dlatego na spotkaniu pokażę Ci, jakie błędy rujnują cały Twój trud wkładany w odchudzanie, tak by efekty pojawiły się teraz, a nie kiedyś.

Czy liczenie makroskładników z procentów to dobry sposób na odchudzanie

Wszystko ważyć i kalkulować… To nie matematyka. To zdrowie. A jego nie da się określić liczbami. Dlatego pokażę Ci, że liczenie kalorii to gwóźdź do trumny skutecznego odchudzania.

Czy popularne "zdrowe" składniki i zamienniki słodyczy to dobry wybór

Skoro na etykiecie produktu jest napis dietetyczna żywność tzn. że mogę go jeść bez ograniczeń, prawda? No właśnie niekoniecznie, ponieważ rynek spożywczy zakłamuje nieświadomych konsumentów. A ja pokażę Ci jak się na to uodpornić.

Sesja pytań i odpowiedzi

Możesz zadać własne pytania i usłyszeć odpowiedzi, zresztą odpowiem na wszystkie zadane przez uczestników. Codziennie dostaję ich mnóstwo: na maila, w wiadomościach prywatnych na FB, w komentarzach. Pora się spotkać i wyczerpująco na wszystko odpowiedzieć!

UWAGA: Szkolenie przewidziane jedynie dla 50 osób. Oznacza to, że w chwili osiągnięcia maksymalnej liczby uczestników, możliwość zapisu zostanie wyłączona. Każdy uczestnik otrzyma możliwości obejrzenia nagrania szkolenia dowolną ilość razy, ponieważ przekażę na nim wiele praktycznych i przede wszystkim prostych do natychmiastowego zastosowania wskazówek żywieniowych.

Grzegorz Klonek

Dieto terapeuta, autor kursów: Dieta KetoGenialna oraz 12 praw Diet-ETYKI

Specjalizuje się w pomocy osobom otyłym, u których otyłość jest wynikiem zaburzeń hormonalnych i chorób.

Założyciel poradni Lenacor Centrum Dietetyki, do której trafia rocznie prawie 2000 osób. Jego pacjenci najbardziej doceniają w nim empatię i dobre zrozumienie problemu, z którym zmaga się każda otyła osoba.

Prywatnie sportowiec – reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata i Europy w judo, członek szerokiej kadry olimpijskiej na Ateny 2004, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w judo i w jujitsu.

W życiu kieruje się odpowiedzialnością, rozwojem i skutecznością. Jego motto brzmi „jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić, zmień myślenie…”

Grzegorz Klonek

Poznaj opinie kursantów

Sprawdź, co mówią o spotkaniach online ze mną

Szkolenie

Jak schudnąć do wakacji?
Agenda szkolenia:

19 zł brutto

Call Now Button