Jak postawić się cukrzycy typu 2?

Szkolenie online

Insulinooporność i dolegliwa cukrzyca typu 2 – zawsze idą w parze. Pokażę Ci, co zrobić, żeby, obniżyć poziom cukru we krwi i funkcjonować normalnie.

Naucz się optymalizować dietę tak, by organizm działał na 100% swoich możliwości.

27.09.2022

o godz. 20:00

Prowadzący

Grzegorz Klonek

Senność, łaknienie na słodkie, pogorszenie wzroku… tak się zaczyna!

95% moich pacjentów nie wie, skąd ma cukrzycę typu 2. Być może problem dotyczy także Ciebie! Dzięki temu szkoleniu online poznasz niepokojące objawy, które są zwiastunem problemów oraz skuteczne dietetyczne rozwiązania.

Jesteś FIT i uważasz, że temat Cię nie dotyczy?

To naprawdę jeszcze nic nie znaczy! Trafia do mnie coraz więcej szczupłych i wysportowanych osób z zaawansowanym stanem przedcukrzycowym. To naprawdę nie tylko problem otyłych osób, które z niechęcią patrzą na wysiłek fizyczny.

Myślisz, że podwyższony poziom glukozy to w sumie nie jest problem?

Nic bardziej mylnego. Cukrzyca to śmiertelna choroba, której nie można lekceważyć. Odbiera zdrowie, pogarsza jakość życia i może doprowadzić nawet młody organizm do prawdziwej ruiny. Na szczęście mogę Ci pokazać, jak tego uniknąć i żyć w zdrowiu!

Strasznie chce Ci się słodkiego, ciągle czujesz przemęczenie?

Niekoniecznie to przepracowanie, warto przebadać się pod kątem cukrzycy. Nie czekaj na objawy takie jak drętwienie kończyn czy pogorszenie wzroku, działaj od razu za pomocą badań i odpowiedniej prozdrowotnej diety, takiej, jaką jestem w stanie zaordynować!

Dowiedz się, co robić, aby obniżyć poziom cukru we krwi!

Powiem Ci, w jaki sposób skutecznie postawić się cukrzycy typu drugiego. Mam w tym spore doświadczenie, bo pomogłem już dziesiątkom pacjentów z podobną dolegliwością. To szkolenie online to początek Twojego procesu zdrowienia!

UWAGA: Szkolenie przewidziane jedynie dla 50 osób. Oznacza to, że w chwili osiągnięcia maksymalnej liczby uczestników, możliwość zapisu zostanie wyłączona. Każdy uczestnik otrzyma możliwości obejrzenia nagrania szkolenia dowolną ilość razy, ponieważ przekażę na nim wiele praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania na wakacjach wskazówek żywieniowych.

Grzegorz Klonek

Dieto terapeuta, autor kursów: Dieta KetoGenialna oraz 12 praw Diet-ETYKI

Specjalizuje się w pomocy osobom otyłym, u których otyłość jest wynikiem zaburzeń hormonalnych i chorób.

Założyciel poradni Lenacor Centrum Dietetyki, do której trafia rocznie prawie 2000 osób. Jego pacjenci najbardziej doceniają w nim empatię i dobre zrozumienie problemu, z którym zmaga się każda otyła osoba.

Prywatnie sportowiec – reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata i Europy w judo, członek szerokiej kadry olimpijskiej na Ateny 2004, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w judo i w jujitsu.

W życiu kieruje się odpowiedzialnością, rozwojem i skutecznością. Jego motto brzmi „jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić, zmień myślenie…”

Grzegorz Klonek

Poznaj opinie kursantów

Sprawdź, co mówią o spotkaniach online ze mną

Szkolenie

Postaw się cukrzycy typu 2
Agenda szkolenia:

29 zł brutto

Call Now Button