tel. (+48) 533 728 335

JAK SMACZNIE JEŚĆ NA URLOPIE I NIE PRZYTYĆ?

Szkolenie online

Zapisz się na szkolenie online, aby dowiedz się jak w trakcie wakacji cieszyć się smakiem egzotycznych potraw bez obawy o sylwetkę. Kliknij przycisk poniżej i poznaj sposób na utrzymanie formy podczas urlopu bez: liczenia kalorii, treningów i odmawiania sobie lokalnych przysmaków i alkoholi.

20.06.2022

o godz. 20:00

Prowadzący

Grzegorz Klonek

Poznasz klucz do utrzymania sylwetki będąc na urlopie

Pokaże Ci jak jeść wszystko w trakcie wypoczynku i nie przytyć. Po tym szkoleniu będziesz wiedzieć, co nałożyć na talerz lub nalać do szklaneczki, żeby było smacznie, różnorodnie, przyjemnie i wesoło.

 

Odpuść trening na wakacjach i trzymaj formę!

Jeżeli świadomie wybierasz to, co masz na talerzu, zawieszenie aktywności fizycznej na czas urlopu nie zniweczy Twoje dotychczasowej pracy nad sylwetką. Dam Ci sposób na spędzenie wakacje bez wizyt na siłowni.

Liczenie makroskładników z procentów to dobry sposób na... zepsucie wakacji

Wszystko ważyć i kalkulować… To nie matematyka. To zdrowie. A jego nie da się określić liczbami. Dlatego pokażę Ci, że liczenie kalorii to gwóźdź do trumny skutecznego odchudzania i udanych wakacji.

Powakacyjny plan awaryjny

Może się zdarzyć tak, że nie będziesz wystarczająco uważać na to, co jesz na urlopie. - Przybędzie Ci dobrych kilka centymetrów tu i ówdzie. Nic to! Dostaniesz awaryjny plan, który pozwoli Ci się pozbyć tej "pamiątki z wakacji" w zaledwie dwa tygodnie.

Sesja pytań i odpowiedzi

Możesz zadać własne pytania i usłyszeć odpowiedzi, zresztą odpowiem na wszystkie zadane przez uczestników. Codziennie dostaję ich mnóstwo: na maila, w wiadomościach prywatnych na FB, w komentarzach. Pora się spotkać i wyczerpująco na wszystko odpowiedzieć!

UWAGA: Szkolenie przewidziane jedynie dla 50 osób. Oznacza to, że w chwili osiągnięcia maksymalnej liczby uczestników, możliwość zapisu zostanie wyłączona. Każdy uczestnik otrzyma możliwości obejrzenia nagrania szkolenia dowolną ilość razy, ponieważ przekażę na nim wiele praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania na wakacjach wskazówek żywieniowych.

Grzegorz Klonek

Dieto terapeuta, autor kursów: Dieta KetoGenialna oraz 12 praw Diet-ETYKI

Specjalizuje się w pomocy osobom otyłym, u których otyłość jest wynikiem zaburzeń hormonalnych i chorób.

Założyciel poradni Lenacor Centrum Dietetyki, do której trafia rocznie prawie 2000 osób. Jego pacjenci najbardziej doceniają w nim empatię i dobre zrozumienie problemu, z którym zmaga się każda otyła osoba.

Prywatnie sportowiec – reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata i Europy w judo, członek szerokiej kadry olimpijskiej na Ateny 2004, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w judo i w jujitsu.

W życiu kieruje się odpowiedzialnością, rozwojem i skutecznością. Jego motto brzmi „jeśli myślisz, że nic nie możesz zmienić, zmień myślenie…”

Grzegorz Klonek

Poznaj opinie kursantów

Sprawdź, co mówią o spotkaniach online ze mną

Szkolenie

Jak smacznie jeść na urlopie i nie przytyć?
Agenda szkolenia:

29 zł brutto

Call Now Button